• Golf Damski Model LS303 Black/Camel

Rozmiar Uniwersalny
Dostępność w hurtowni 7
216.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 511123374

Zostaw telefon
Moja Droga Klientko, ten golf to perełka wśród pereł!!! To nie tylko LOOK PRZYSZŁOŚCI, ??standard jutra?? i wizjonerstwo w łączeniu różnych elementów , to NIESAMOWITY zmysł SMAKU MODOWEGO naszej PROJEKTANTKI. To GOLF MUST HAVE dnia chłodnego. Każdego dnia chłodnego. Dla każdej z nas. Dlaczego?. Bo każda z nas będzie w nim wyglądała jak perełka wśród pereł : ZJAWISKOWO!!!.

Informacje o rozmiarze i dopasowaniu.

- golf szyty jest w Polsce,
- świetny materiał pozwala na kombinacje kolorami i zaskakujące łączenie atrakcyjnym szwem różnorodnych kolorów,
- uszyty z największą starannością, obdarzony na bogato modnymi elementami : przepięknym szwem, warkoczowym splotem i zakończony delikatnym ściągaczem przy rękawach i na dole sweterka, z minimalnym rozcięciem.

Zalety
Wizjonerski, przyszłościowy, bogaty i MÓJ, TWÓJ, JEJ...taki jest ten golf!, obdarowujący każdą z nas z j a w i s k o w y m wyglądem. Taką zaletą obdarzyła nas, Drogie Panie, niesamowita projektantka LEMONIADE!. Podziękujmy jej za to!. Za co pokochasz? A za co kocha się przyszłość?. Za to, że będzie, że mamy na nią nadzieję...I z tym golfem też mamy nadzieję- na lepszy wygląd, na wspólne dni, na piękne połączenia. Zapraszamy!.
Akryl 100 %
Rozmiar Długość całkowita Obwód w biuście
uniwersalny 62 cm 120 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.