• Kategorie
  • Parametry
  • Kostiumy Jednoczęściowe

Okres wakacyjny sprzyja wypoczynkowi blisko akwenów wodnych. Plaża wymaga jednak odpowiedniego przygotowania, nie tylko dotyczącego sprzętów, ale też ubioru. Na rynku dostępne są kostiumy jednoczęściowe i nie tylko, przeznaczone do różnych typów sylwetek.

Każda kobieta chce się czuć dobrze, komfortowo, a przede wszystkim atrakcyjnie. Zwłaszcza jeśli przebywa na wakacjach. W sprzedaży posiadamy różne kroje strojów, które różnią się krojem biustonosza, głębokością dekoltu czy rodzajem zapięcia.

Panie o bardziej obfitych kształtach i pełniejszym biuście powinny postawić na kostium jednoczęściowy, który podkreśli sylwetkę, a także zatuszuje wszelkie niedoskonałości. Wiele modeli ma wzmocnienia, które podnoszą biust, a niektóre z nich maskują wystający brzuszek. Posiadamy w ofercie także odważniejsze kroje, czyli takie z głębokimi dekoltami czy ciekawymi wiązaniami i wycięciami. Dysponujemy ogromnym wyborem kolorów, wzorów, a także rozmiarów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

  • Sklep zamknięty