• Kurtki i Płaszcze

Okres zimowy wiąże się z zakupem o wiele cieplejszych ubrań niż te które nosimy na co dzień. Wybór zimowej kurtki lub płaszcza nie jest zatem łatwą decyzją. Na rynku dostępnych jest wiele modeli i krojów, które będą pasować na różne sylwetki. Idealne ubranie na chłodniejsze dni powinno być zatem ciepłe, nieprzemakalne, a także lekkie i modne. W naszej ofercie znaleźć można modele i kroje okryć wierzchnich, które są na czasie.

Ponadto kluczową kwestią jest materiał, z których kurtki i płaszcze są wykonane. Tkanina powinna być oddychająca i wodoodporna. Najlepiej sprawdzają się zatem okrycia z poliestru, nylonu czy bawełny. Okrycia wierzchnie z materiałów syntetycznych są cieplejsze, wygodniejsze, a czasami o wiele lepiej sprawdzają się w trudnych, zimowych warunkach. Są także lepszą opcją dla osób, które na co dzień prowadzą aktywny tryb życia.

Wiele kobiet chce się czuć elegancko i wygodnie w danym ubraniu. Wówczas warto wybrać takie okrycie wierzchnie, które będzie miłe w dotyku. Polecamy ubrania wykonane z wiskozy, a także z wełny, która szybko się nagrzewa i jest przewiewna.