• Torebki Dzienne

Nieodłącznym elementem kobiety, niezależnie od pory roku czy okazji jest torebka dzienna. W naszej ofercie dostępne są różne modele, między innymi okrągłe i półokrągłe listonoszki, sportowe kuferki, a także mniejsze i większe, skórzane worki na ramię. Tego typu dodatek do stylizacji służy najczęściej do przechowywania różnych przedmiotów, czasami bardziej lub mniej przydatnych. Znajdziemy tam klucze, pomadkę, a czasami kalendarz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, proponujemy rozwiązania z wieloma kieszonkami oraz przegródkami.

W naszej ofercie dostępne są torebki dzienne w różnych fasonach i kolorach. Najpopularniejsze to kuferki crossbody ze skóry naturalnej, które można nosić zarówno na ramieniu, jak i w ręce, a także skórzane worki biznesowe.

Podczas wyboru akcesoriów, takich jak kopertówka czy shopperka warto dobrać model do siebie, zwłaszcza do swojej figury. Niskie i filigranowe kobiety powinny postawić na modele poręczne i małe, czyli takie z których kobiety o pełniejszych kształtach powinny zrezygnować.