• Żakiety,Kamizelki

Codziennie stajemy przed wyborem elementów garderoby, które musimy połączyć w jedną całość. Dopasowanie poszczególnych ubrań daje możliwość wyrażenia własnego stylu. Czasy, w których kobiety zakładały jedynie sukienki dawno minęły. Obecnie moda rządzi się nieco innymi prawami, a w szafach kobiet coraz częściej można znaleźć żakiety i kamizelki.

By prezentować się idealnie w wyżej wspomnianych ubraniach, należy przede wszystkim znać swoje proporcje i rodzaj figury. Panie o sylwetce klepsydry powinny ubierać marynarki, które mają zaznaczone wcięcie w talii. Idealnym dodatkiem będzie w tym przypadku bluzka baskinka. Kobiety o figurze przypominającej kielich, najlepiej wyglądają w żakietach i kamizelkach pozbawionych klap, dzięki czemu szyja i dekolt zostaną optycznie wydłużone.

Sylwetka jabłka wymaga od kobiet doboru dłuższych marynarek z wyraźnym wcięciem w talii. Przy tego typu figurze można także pozwolić sobie na rękaw o długości 3/4. Kobiety o nieco pełniejszych kształtach będą się dobrze prezentowały w marynarkach ze zdobnymi marszczeniami i ozdobnikami. Ponadto narzutka powinna być krótka, a linia ramion wyraźnie zaznaczona.

  • Sklep zamknięty